Naujienos

KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2023“

2023 03 03

2023 vasario 23 dieną vyko UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamo nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2023“ I-as etapas. Jame dalyvavo 14 mūsų mokyklos mokinių, kurie mokosi  pagal Automobilių mechaniko arba Transporto priemonių remontininko modulines profesinio mokymo programas. Mokiniai sprendė testą, kurį sudarė 100 klausimų. Šių metų I-o etapo imties vidurkis - 54 balai. Keturi mūsų mokyklos mokiniai pasiekė arba viršijo imties vidurkio balą. Du mokyklos mokiniai, geriausiai išsprendę I-o etapo testus, buvo pakviesti dalyvauti II-me etape. 

II-as etapas vyko kovo 2 dieną Alytaus PRC. Šiame etape dalyvavo G21mech grupės mokinys Tomas Kibirkštis. Nors Tomas nepateko tarp geriausių, kurie vyks į III-ą etapą, bet džiaugiamės jo pasiektu rezultatu.

 

Mokymo skyriaus vedėja   Rita Sevelevičienė