Naujienos

KONKURSAS „GERIAUSIAS JAUNASIS AUTOMECHANIKAS 2024

2024 02 19

2024 vasario 6 dieną vyko UAB „Inter Cars Lietuva“ organizuojamo nacionalinio profesinio meistriškumo konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas 2024“ I-as etapas. Jame dalyvavo 387 mokiniai iš 30-ties profesinio mokymo įstaigų. Mūsų mokyklos dalyvavo 19 mokinių, kurie mokosi pagal Automobilių mechaniko arba Transporto priemonių remontininko modulines profesinio mokymo programas. Mokiniai sprendė testą, kurį sudarė 100 klausimų. Šių metų I-o etapo imties vidurkis - 54 balai. Aštuoni mūsų mokyklos mokiniai pasiekė arba viršijo imties vidurkio balą. Du mokyklos mokiniai, geriausiai išsprendę I-o etapo testus, buvo pakviesti dalyvauti II-me etape. 

II-as etapas vyko vasario 14 dieną Alytaus PRC. Šiame etape teisę dalyvauti turėjo tik baigiamojo kurso ir ne vyresni kaip 22 metų amžiaus mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo G31mech grupės mokinys Tomas Kibirkštis, kuris mokosi pagal Automobilių mechaniko modulinę profesinio mokymo programą. Tomui sekėsi puikiai ir jis pateko tarp 10 geriausių, kurie vyks į III-ą etapą. Šaunuolis Tomas!  Sėkmės tau, Tomai, III-jame etape.

 

Mokymo skyriaus vedėja   Rita Sevelevičienė