Naujienos

GRUPĖS DRAUGAI SUSITIKO PO 33 METŲ

2022 07 26

2022 m. liepos 22 d. į VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklą rinkosi Daugų tarybinio ūkio technikumo 1989 metų agronomijos specialybės 21 laidos,  A42 grupės absolventai.

Atvykusius pasitiko direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ona Aleksandravičienė ir buvusi grupės vadovė, profesijos mokytoja Regina Paulauskienė.

33-jų metų laikotarpis mus išblaškė po įvairius šalies ir užsienio miestus, tačiau sugrįžti į mokyklos suolą, pasidalinti mokyklos prisiminimais ir gyvenimo patirtimi po jos, susirinko 12 buvusių grupės draugų.

Susitikę sveikinomės, glėbesčiavomės ir kaip vaikai džiaugėmės vienas kitą pamatę. Nors metai suvedė su naujais draugais, bet technikumo laikų draugai visada šviesiais prisiminimais išlieka atmintyje.

Susitikimo pamoką vedė grupės vadovė. Pradėjome ją tylos minute. Buvo pagerbti  Amžinybėn išėję 4 grupės draugai, prisiminti ir technikumo dėstytojai, kurie mus mokė mylėti žmones.

Grupės vadovės parengta viktorina “GRAŽIAUSIA GYVENIMO KELIONĖ - SUGRĮŽIMAS Į MOKYKLOS SUOLĄ” leido prisiminti technikumo administracijos darbuotojus, buvusius dėstytojus, grupės aktyvą, saviveiklininkus, sportininkus, visuomenininkus, grupės vadovei rašytus savo siekius, svajones, lūkesčius.

Pavaduotoja O.Aleksandravičienė supažindino su DTVM įgyvendinamomis naujomis programomis, pristatė išgražėjusią, atnaujintą, mokyklą, įgyvendinamų programų praktinio mokymo bazę.

Suprantama, skubėjome į mokyklos antrąjį aukštą, ieškojome ekonomikos kabineto, kuriame vyko valstybinis egzaminas.

Vėliau šventę tęsėme Baliukonių sodyboje. Kiek prisiminta nuotykių, peržiūrėta nuotraukų, kiek sušokta šokių… Sutarėme, jog buvę absolventai, dabar jau šeštą dešimtį metų įpusėję vyrai ir moterys, bandysime dar kartą susitikti, pabendrauti, pasidžiaugti, tiesiog pabūti kartu. Tik susitikimai atgaivina jaunystės prisiminimus, vardus, žmones.

Dėkojame DTVM administracijai, grupės vadovei, sudariusiems galimybę peržengti mokyklos slenkstį ir ne kaip šeimininkams, bet kaip nuolat laukiamiems svečiams sugrįžti į mokyklos suolą...

 

A42 grupės vardu Sonata Dervinytė Tyrylienė