Spausdinti
Peržiūros: 1335

Pačių svarbiausių metų švenčių laukė ir bendrabučio gyventojai. Jie gražino, puošė savo kambarius, kūrė jaukią šventišką aplinką bei dalyvavo „Gražiausio kambario konkurse 2013".


O kas yra gražu? Gražu gali būti jaukumas, spalvingumas, originalumas bei visa, kas apibūdina kambarį, kuriame norisi gyventi!
306 didysis, 309 mažasis, 309 didysis, 303 didysis, 304 didysis merginų kambariai buvo apdovanoti padėkomis už dalyvavimą „Gražiausio Kalėdinio kambario konkurse 2013".
O kai kuriems kambariams komisija įteikė išskirtines padėkas:
306 mažajam – už šventiškiausią kambarį, 304 mažajam – už angelišką kompoziciją, 303 mažajam – už žiemišką kompoziciją kambario lange, 305 didžiajam – už gražiausią Kalėdinį kambarį, už Naujametinį miestą sukurtą kambario lange.
Nustebino ir vaikinai. Jiems skirtos padėkos:
403 didžiajam kambariui – už pastangas laimėti milijoną, už loterinę kompoziciją, 404 didžiajam – už sukurtą Kalėdinį stebuklą lange, 407 didžiajam – už naujametiškiausiai papuoštą kambarį.
Šventinė ir jauki atmosfera bendrabutyje – ne be bendrabučio tarybos pirmininkės Agnės Navickaitės pastangų. Jai už kūrybiškumą, už renginių organizavimą, už kalėdinį bendrabučio papuošimą taip pat skirta padėka.
Gražu, jauku ir norisi čia būti!