VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tiktai šiemet įsikūręs „Nanseno" žolės riedulio klubas Dauguose įgyvendino vieną iš savo svajonių – surengė savo pirmąjį tarptautinį turnyrą, kuris vyko gruodžio 5-6 dienomis mūsų mokyklos sporto salėje.


„Nanseno" klubo prezidentas, Maskvoje gyvenantis verslininkas iš Armėnijos Hračas Petrosianas norėjo pakviesti daugiau užsienio komandų, tačiau savo svajones atidėjo kitiems metams ir tikisi, kad į Daugus suvažiuos apie 10-15 ekipų.
„Pirmasis blynas tikrai neprisvilo. „Nanseno" klubas turi savo tikslą ir jo siekia. Klubo vizija – ne aukščiau, greičiau, toliau, ne pergalės siekis bet kokia kaina, bet pagarba aikštelėje žaidėjams, komandų draugystė, susitikimai vieni su kitais, įvairių kraštų pažinimas", - sakė abi dienas varžybas stebėjęs Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas.

Ž. Savicko pamokos žolės riedulininkams

Šiemet jaunųjų žolės riedulininkų (iki 18 m.) svečias buvo stipriausias pasaulio žmogus galiūnas Žydrūnas Savickas, kuris iš savo klubo atsivežė treniruoklius ir visas keturias turnyro komandas po turnyro pakvietė į visame pasaulyje ypač populiarėjančias „Cross Fit" varžybas.
Tiesa, Žydrūnas jas kiek supaprastino – sportininkams reikėjo prisitraukti prie skersinio, stumti štangą, atlikti atsispaudimus, komandos per visą salę nešė merginas. Visos keturios ekipos buvo papuoštos skirtingų spalvų (mėlynais, raudonais, geltonais ir žaliais) sportiniais marškinėliais su „Nanseno" klubo emblema, geriausioms „Cross Fit" komandoms buvo įteikti ir specialiai pagaminti medaliai.
„Manęs paprašė, ir aš atvažiavau. Galvojau, pasižiūrėsiu, koks gi tas žolės riedulininkų bendras fizinis pasirengimas. Pasirodo, visai neblogas, ypač Daugų „Nanseno" ir Kazanės „Dinamo" komandų, kurios pasiekė labai panašius rezultatus ir užėmė atitinkamai pirmą ir antrą vietas. Kai kurie žaidėjai netgi galėtų tapti galiūnais", - sakė Ž. Savickas.

Dramatiški įvykiai aikštėje

Finalinėse rungtynėse Kazanės „Dinamo" 8:2 įveikė Gardino „Neman" komandą. Finale galėjo žaisti ir Daugų „Nanseno" klubas, kuris pirmą varžybų dieną 7:5 nugalėjo gardiniečius ir 0:4 nusileido Vilniaus SŽK „Žuvėdrai". Trims komandoms surinkus po 3 taškus, laimė nusišypsojo svečiams iš Baltarusijos.

Kazanės riedulininkai susižavėjo Daugais

Tai, kad pirmojo „Nanseno" klubo turnyro nugalėtojais tapo Kazanės „Dinamo" žolės riedulininkai – nieko nuostabaus. Jų vyrų komanda žaidžia Eurolygoje, didelis dėmesys klube skiriamas ir jaunimui. Geriausiems klubo jauniesiems žaidėjams per mėnesį skiriama po 200 eurų, o suaugusiems – po 3 tūkst. eurų.
Komanda sėkmingai rungtyniauja Rusijos jaunių aukščiausiosios lygos čempionate ir dabar žengia trečioje vietoje. Praėjusiais metais per tarptautinį turnyrą Estijoje jie užėmė antrą vietą. Tatarstano komanda palaiko ryšius su Ispanijos, Ukrainos, Baltarusijos bendraamžiais, žaidžia draugiškas rungtynes. Jie partnerių ieško visoje Europoje, o dabar surado dar vienus naujus draugus Lietuvoje.
„Nors mes dabar Dauguose už savo bendraamžius ir buvome pranašesni, mums buvo labai įdomu pažaisti. Kitais metais irgi norėtume atvažiuoti į šį turnyrą. Patiko nuostabi Daugų gamta, ramus miestelis, kitų metų vasarą mes čia planuojame surengti treniruočių stovyklą, sužaisti draugiškas rungtynes su Vilniaus ir Daugų komandomis", - kalbėjo J. Salova, 1988 m. SSRS žolės riedulio rinktinės žaidėja, pasaulio čempionato Portugalijoje ketvirtos vietos laimėtoja, sporto meistrė, o dabar 18 metų dirbanti trenere.

„Nanseno" revanšas

Mače dėl trečiosios vietos susitiko Daugų „Nanseno" ir Vilniaus SŽK „Žuvėdra" komandos.
Susitikimą 4:1 laimėjo daugiškiai. Tris įvarčius jiems pelnė komandą sustiprinęs širvintiškis Dominykas Varnas, o vieną – komandos kapitonas daugiškis Mantas Makauskas. Pastarasis, Daugų verslo ir technologijos mokykloje studijuojantis viešbučių darbuotojo specialybę, buvo pripažintas geriausiu komandos žaidėju.
„Žaidžiu ir futbolą, o dabar mano gyvenime atsirado žolės riedulys. Abi sporto šakos patinka, jas reikės derinti. Šie metai man ypač džiugūs, esu pakviestas į Lietuvos žolės riedulio (puolėjas) jaunių rinktinę. Dabar įmušiau tris įvarčius, kurie mano gyvenime labai reikšmingi, suteikia daug pasitikėjimo.
Malonu, kad į Daugus atkeliavo žolės riedulys, padaugėjo jaunimo, norinčio jį žaisti. Treniruojamės dukart per savaitę. Užimta trečiąja vieta džiaugiuosi, tačiau buvo galima pasirodyti ir geriau", - sakė M. Makauskas.

„Žinoma, gaila, kad taip atsitiko, tačiau labai norėjome ir dar kartą susitikti su vilniečiais ir jiems atsirevanšuoti už pralaimėjimą 0:4. Esame be galo laimingi, kad juos panašiu rezultatu nugalėjome. Mūsų komandoje – visi futbolininkai, dauguma gimnazistai, neaišku, kaip toliau susiklostys jų gyvenimas – vaikinams patinka ir žolės riedulys.
Ši nauja sporto šaka turėtų prigyti Dauguose. Žiūrovams iš pradžių ji nebuvo patraukli, bet po šio turnyro susidomėjimas gerokai ūgtelėjo. Žolės rieduliu domisi ir mokyklos direktorius Valentas Pakalniškis, mokykloje veikia žolės riedulio būrelis, kuriam aš vadovauju, jame pratybas lanko 7 mergaitės ir 13 vaikinų. Mums dideliu paskatinimu bus tai, jeigu šio turnyro pagrindinis organizatorius Hračas Petrosianas ištesės savo žodį ir už jo klubo populiarinimą vasario mėnesį mus nuveš į futbolo turnyrą Hamburge", - sakė S. Junevičius.

Kviečiame mokytis

IKT koordinatoriaus informacija

 

Video siužetai

Poilsis Dauguose

160Daugai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144