VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Siekiant suteikti galimybę mokiniams susipažinti su profesijų įvairove, 2013 m. lapkričio 11-15 d. Lietuvos mokyklose organizuojama Nacionalinė karjeros savaitė, kurią globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2013 m. lapkričio 14 d. VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykloje vyko renginys „Į profesinę mokyklą – įgyti amato", skirtas susipažinti su profesinio mokymo sistema, mokykla, jos veikla, o taip pasidalinti savo patirtimi ir taip padėti mokiniams sėkmingai pasiruošti karjerai.

Renginyje dalyvavo kviestiniai svečiai – penkių bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai: Alytaus rajono Makniūnų mokyklos-daugiafunkcio centro, Varėnos rajono Nedzingės ir Žilinų pagrindinių mokyklų, Druskininkų „Atgimimo" mokyklos, Alytaus Piliakalnio pagrindinės mokyklos – viso 64 mokiniai ir juos lydintys mokytojai.

Svečiams buvo pristatyta Lietuvos profesinio mokymo sistema, Daugų miestas, VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla ir jos veikla.
Svečiai turėjo galimybę pagal pageidavimą dalyvauti praktiniuose užsiėmimuose: netradicinių amatų, metalo apdirbimo pradmenų, verslo pradžiamokslio, jaunojo mechaniko ir sporto varžybų.

Svečiai lankėsi bendrabutyje, mokomuosiuose kabinetuose, mokyklos valgykloje vaišinosi kibinais. Kiekvienos mokyklos atstovai pristatė savo mokyklą.

Sporto varžybos vyko šešiose šakose. Krepšinio 3x3 varžybose pirmąją vietą iškovojo Alytaus rajono Makniūnų mokyklos-daugiafunkcio centro pirmoji komanda, komandines baudų metimo varžybas laimėjo Alytaus rajono Makniūnų mokyklos-daugiafunkcio centro antroji komanda, šaškių – Druskininkų „Atgimimo" mokyklos komanda, virvės traukimo – Alytaus rajono Makniūnų mokyklos-daugiafunkcio centro pirmoji komanda, estafetės – Varėnos rajono Žilinų pagrindinės mokyklos komanda, futbolo 5x5 – Alytaus Piliakalnio pagrindinės mokyklos komanda. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos Direktoriaus padėkomis ir asmeninėmis dovanėlėmis.

Verslo pradžiamokslio praktiniame užsiėmime 9-10 klasių mokiniai aiškinosi, kaip verslininkai užsidirba pragyvenimui, skaičiavo verslininko pajamas ir kiek laiko reikėtų taupyti norimam tikslui pasiekti, sprendė ar verta verslininkauti. Aptarė nuo ko priklauso sėkmė versle, kokiomis savybėmis turi pasižymėti verslininkas. Pabandė patys pasitikrinti, kokios savybės jiems būdingos. Kompiuterio ir jo programų pagalba kūrė pasirinktai prekei reklamą ir viešai pristatinėjo.

Nuoširdžiai dėkojame mokykloms, atvykusioms ir dalyvavusioms renginyje, pristačiusioms savo mokyklą, o Druskininkų „Atgimimo" mokyklai – už padovanotus leidinius.

{youtube}Cyz3DajLErY{/youtube}

Evelinos Saulevičienės fotoreportažas:

 

Kviečiame mokytis

IKT koordinatoriaus informacija

 

Video siužetai

Poilsis Dauguose

160Daugai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144