VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

 

Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla dalyvauja ERASMUS+ programoje, pagal kurią kiekvienais metais mokiniai stažuojasi užsienyje. Šiais mokslo metais įgyvendino ERASMUS+ programos mobilumo projektą „Mokinių, besimokančių pagal automobilių mechaniko profesinio mokymo programą, praktikos galimybių didinimas ES šalyse“ (projekto numeris – Nr. 2017-1-LT01-KA102-034973/1). Projekto tikslas - didinti mokinių, besimokančių pagal automobilių mechaniko profesinio mokymo programą, praktikos galimybes, atliekant darbo praktiką ES šalių įmonėse - tokiu būdu įgyjant profesinių įgūdžių, reikiamų sėkmingai integracijai į darbo rinką. Projekte dalyvavo profesinio mokymo įstaigos: Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla (projekto pareiškėja ir vykdytoja), Simno žemės ūkio mokykla ir Šilutės žemės ūkio mokykla.

 

2018 metų lapkričio 6-26 dienomis devyni mokiniai, besimokantys pagal Automobilių mechaniko profesinio mokymo programą -  Aleksandravičius Aivaras, Koroliovas Aurimas, Šiaulytis Simonas (Šilutės žemės ūkio mokykla);  Afionian Miranas, Karalukas Martynas, Launikonis Andrius (Simno žemės ūkio mokykla); Kalpokas Mantas, Kučinskas Dovainis, Ščesnulevičius Lukas (Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla) - dalyvavo praktinėje stažuotėje Danijoje. Mokinius lydėjo Viešosios įstaigos Daugų technologijos ir verslo mokyklos profesijos mokytojas Stasys Ožalinskas. Projekto partneris ir priimančioji organizacija Danijoje - CELF - Center for Erhvervsrettede uddannelser Lolland-Falster.

 

Stažuotės metu mokiniai susipažino su profesinio mokymo politika Danijoje, galimybėmis pasirinkti tinkamą profesiją. Pasidžiaugė CELF mokymo baze, puikiai organizuotu ugdymo procesu. Dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose ir turėjo galimybę savarankiškai atlikti automobilių diagnostiką, šalino gedimus, išmoko kompiuterinės diagnostikos pagrindų bei praktinio jų pritaikymo. Sužinojo, kad Danijoje ypatingas dėmesys skiriamas grupiniam darbui, mokinių bendruomeniškumo ir kūrybiškumo ugdymui. Labai svarbu ugdyti bendrąsias kompetencijas, ir tai yra svarbiau už akademinius rodiklius. Maloniai nustebino mokinių darbo drausmė ir noras įgyti pasirinktą specialybę.

 

Laisvu nuo mokymosi laiku keliavo į Kopenhagos miestą, klausėsi įvairių istorijų apie Danijos kultūrą. Daug įspūdžių paliko Rotušės aikštė. Rotušės (Radhuset) pastatą puošia Kopenhagos įkūrėjo vyskupo Absalono statula. Iš varpinės bokšto, į kurį užkilti galima įveikus 300 laiptelių, atsiveria puiki Kopenhagos panorama. Lankėsi Karalių rūmuose, kurie iki šiol yra Danijos karališkosios šeimos nuosavybė, bei pramogų parke „Tivoli Gardens”. Nepraėjo pro šalį, kai pamatė Rundetarn („Apvalųjį bokštą”). Tai  - 17 amžiaus bokštas centrinėje Kopenhagos dalyje. Šis bokštas yra architektūrinis projektas - astronominė observatorija. Kelionių metu patirti nuotykiai virsta į puikius prisiminimus. O prisiminimai - nuostabi paskata nesustoti vietoje, toliau keliauti ir kaupti didžiulį žinių bei įspūdžių bagažą.

 

Visiems stažuotėje dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti Europass mobilumo dokumentai, kurie bus svarus įrodymas apie jų turimas kompetencijas įsidarbinant ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Projekto vykdytoja ir koordinatorė Viešoji įstaiga Daugų technologijos ir verslo mokykla projekto dalyviams išdavė pažymėjimus su praktinėje stažuotėje patobulintomis profesinėmis kompetencijomis.

 

 

 

Projektas vykdytas gavus Europos Sąjungos paramą Erasmus+ programos lėšomis, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas

 

 

 

Kviečiame mokytis

Video siužetai

Poilsis Dauguose

160Daugai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144