VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2018 m. birželio 7 d. VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokyklos G21mech grupės mokiniai Elvinas Čeikus ir Ugnius Antulis dalyvavo Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos organizuotame nacionaliniame profesinio meistriškumo konkurse „Vairuotojas – saugaus eismo dalyvis“. Nors konkurse dalyvavo profesinio mokymo įstaigų, technologijos ir verslo mokyklų, profesinio rengimo centrų mokiniai, kurie mokosi pagal tolimųjų vežimų vairuotojo ekspeditoriaus formaliojo profesinio mokymo programas, tačiau mūsų mokyklos mokiniams, kurie mokosi pagal automobilių mechaniko profesinio mokymo programą, sekėsi taip pat labai puikiai. Konkurso metu buvo atliktos užduotys: komandų prisistatymas, atspindintis profesinio mokymo programos specifiką, testas, susijęs su tolimųjų vežimų vairuotojo ekspeditoriaus mokymo programa, lengvojo automobilio ir krovininio automobilio su priekaba figūrinis vairavimas.

 

Kol mokiniai atliko testą, lydintys mokytojai galėjo apžiūrėti mokyklos mokymosi bazę, o paskui kiekvienas „sirgo“ už savo mokinius praktinių užduočių metu. Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai, nesimokydami pagal tolimųjų vežimų vairuotojo ekspeditoriaus mokymo programą, nurungė šios mokymosi programos mokinius. Elvinas Čeikus puikiai atliko teorinę dalį ir užėmė II-ąją vietą, o Ugnius Antulis, puikiai pasirodęs sunkiasvorio automobilio su priekaba figūrinio vairavimo užduotyje, užėmė III-ąją vietą. Nors bendroje įskaitoje likome penkti iš septynių komandų, tačiau į Daugus grįžome laimingi, apdovanoti konkurso rėmėjų prizais ir įgyję daug patirties.

 

Kviečiame mokytis

Video siužetai

Poilsis Dauguose

160Daugai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144