Spausdinti
Peržiūros: 1744

GRAŽI DRAUGYSTĖ TEBESITĘSIA

 

Ir vėl pradžia – 

žalia, svaigi, saulėta...

Atverkim 

širdis – Velykos vėl....

Artėjančios šv.Velykos - ne tik gražiausia pavasario šventė, bet ir metas, kai kiekvienas privalome paklausti savęs, ar sekame Kristaus pavyzdžiu, dalindami gėrį, ramybę ir meilę, ar puoselėjame žmogiškuosius ryšius su tais, kuriems mūsų labiausiai reikia.

Noriu pasidžiaugti, jog graži draugystė, užsimezgusi tarp Daugų technologijos ir verslo mokyklos bei Lietuvos sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Viltis" tebesitęsia. Kovo 29 dieną mokyklos bibliotekoje-informaciniame centre vyko šios bendrijos Alytaus rajono padalinio organizuota Velykinė mugė. Padedant bendrijos tarybos pirmininkei D. Laukaitienei, darbuotojai O. Zenevičienei, „Vilties" nariai pristatė savo sukurtus įvairius darbelius, tikėdamiesi, jog jie papuoš ne vienus šv. Velykų belaukiančius namus.

Akį traukė margaspalvės verbos, žavėjo šventiniai atvirukai, margučiai, įvairūs žaisliukai, kuriuos norėjosi paglostyti... Sulaukta ir svečių. Pirmieji mugės lankytojai ir pirkėjai buvo Daugų Vlado Mirono gimnazijos pradinukai su savo mokytojomis Raimonda Šilaliene ir Vilija Sakalauskiene bei bibliotekininkė Vyda Sudvajienė. Mažieji pirkėjai elgėsi labai apdairiai: kruopščiai apžiūrinėjo prekes, tarėsi su savo auklėtojomis, ką jiems įsigyti. Filmukas „Coliukė", parodytas mugės lankytojams, buvo puiki šventės pabaiga.
„Vilties" bendrijos narių noras kurti kažką gražaus, prasmingo žavi savo nuoširdumu. Ir visai nekeista, jog kūrybinės fantazijos virsta realybe, nes yra, kas jiems padeda. Tai žmonės, pasirinkę nelengvą, tačiau prasmingą gyvenimo kelią: būti ne dėl savęs, o dėl kitų...

Ačiū už spalvingą mugę ir šventinę nuotaiką!