VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Viešbučio darbuotojo viktorina - konkursas

 

2012 metų sausio 11 d. mokykloje vyko viešbučio darbuotojo profesinio mokymo programos viktorina - konkursas. Tarpusavyje rungėsi dvi komandos: V11 grupės komanda „Keturios snieguolės ir nykštukas" - Miglė, Greta, Giedrė, Jurgita ir Virgius. G31 ir G11 grupių mišri komanda „Šinkorkos" – Angelė, Jolanta, Ingrida, Agnė ir Rūta.

Iš pradžių komandos pristatė savo paruoštus namų darbus. „Šinkorkos" šoko pagal tautinę „Kepurinę", deklamavo. „Keturios snieguolės ir nykštukas" parodė nufilmuotą vaizdelį, kaip vyksta konkursas darbo vietai viešbutyje užimti. Taip pat komandos buvo paruošę viena kitai užduotis. Teko minti mįsles, lankstyti servetėles.

Po to vyko dalykinė viktorina. Komandos turėjo atsakyti po penkis klausimus pasirinktinai iš darbo organizavimo viešbutyje, maisto ruošimo technologijos, viešbučio ūkio, etikos ir tarnybinio etiketo, lankytojų aptarnavimo, viešbučio interjero dalykų. Šioje rungtyje geriau sekėsi „Šinkorkų" komandai.

Komandų kapitonams buvo surengtas Žaibo turnyras. Čia vėl nugalėjo „Šinkorkų" komanda, jos kapitonė Angelė teisingai (per minutę laiko) atsakė į didesnę dalį klausimų.

Na, o praktinę užduotį atlikti geriau sekėsi „Keturių snieguolių ir nykštuko" komandai. Jų sukurtas paveikslėlis iš maisto produktų atrodė estetiškiau, labiau atitiko paskelbtą temą „Naujų metų įsimintiniausias vaizdelis". Komanda panaudojo daugiau turimų maisto produktų bei įvairesnių jų pjaustymo būdų.

Visas komandų atliekamas užduotis vertino komisija: profesinio mokymo skyriaus vedėja Rita Sevelevičienė, profesijos mokytoja metodininkė Regina Paulauskienė bei šiuo metu mokykloje praktiką atliekanti Lietuvos edukologijos universiteto Socialinių mokslų fakulteto IV kurso studentė Deimantė Kavaliauskaitė.

„Šiandien jie mokiniai, bet jau rytoj – viešbučių, svečių namų, motelių darbuotojai. Turės būti sąžiningi, darbštūs, dėmesingi, tolerantiški, pareigingi. Turės mokėti aptarnauti svečius, prižiūrėti patalpas, paruošti užkandžius, nesudėtingus patiekalus. Jei šiandieną komandoms dar trūko kiek žinių ar įgūdžių, tai geros nuotaikos tikrai užteko. Linkiu mokiniams ir juos mokantiems mokytojams kuo geriausios sėkmės" – D. Kavaliauskaitė.

V. Smolskienė ir D. Kavaliauskaitė - Lietuvos edukologijos universiteto socialinių mokslų fakulteto IV kurso studentė.

Projektai

Kviečiame mokytis

Video siužetai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144