VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

2015 m. balandžio 23 d. Viešojoje įstaigoje Daugų technologijos ir verslo mokykloje viešėjo garbūs svečiai – Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) prorektorius prof. dr. Jonas Čaplikas, Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė, „ASU Alumni" klubo prezidentė prof. dr. Astrida Slavickienė, Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas doc. dr. Edmundas Bartkevičius, ASU Studentų atstovybės nariai, įvairių fakultetų studentai, „ASU Alumni" klubo Alytaus skyriaus nariai.


Daugų kultūros centre Universiteto atstovai susitiko su Alytaus rajono mokiniais, gimnazistais. Renginyje dalyvavo Alytaus rajono Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos, Simno žemės ūkio ir Viešosios įstaigos Daugų technologijos ir verslo mokyklų mokiniai ir jų mokytojai. ASU atstovai pristatė savo „Alma Mater", pateikė informaciją apie ASU studijų sistemą, priėmimo tvarką, studijų programas bei pasirinkimo galimybes, studijų organizavimą, paramą studijoms, tikslinį finansavimą, studijų tarptautiškumą, galimybes įsidarbinti baigus Universitetą. Sužinojome, kad karjeros galima siekti net penkiuose – Agronomijos, Miškų ir ekologijos, Ekonomikos ir vadybos, Vandens ūkio ir žemėtvarkos, Žemės ūkio inžinerijos – fakultetuose pagal juose plėtojamas Biomedicinos, Socialinių, Fizinių ir Technologijos mokslų studijų sričių programas, kad ASU studentai savo karjerą dažnai pradeda dar besimokydami ir kad glaudus bendradarbiavimas su verslo įmonėmis padeda studentams gauti ne tik stipendiją, bet ir pradėti dirbti pagal specialybę arba kurti savo verslą.
Informaciniame centre-bibliotekoje ASU atstovai, „ASU Alumni" klubo Alytaus skyriaus nariai toliau tęsė diskusijas, vaišinosi mokyklos valgykloje mokinių keptais kibinais, kava ir arbata.
Po susitikimo vykome į Dušnionių girininkiją sodinti medelių. Prie proginio akmens Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui „Ne tik pagarba, bet ir meilė medžiams dera" (A.Smetona) mūsų laukė Alytaus miškų urėdijos atstovai. Pasakė trumpas kalbas ir paragino kibti į darbą. Sparčiai sukdamiesi, pasodinome visus girininkų atvežtus sodinukus – ąžuoliukus ir eglaites. Nusidriekė eilės medelių, simbolizuojančių dvasios tvirtybę ir pasiryžimą saugoti gamtą. Tikimės, kad medeliai prigis, augs, vešės ir gražiai žaliuos. O kai auga tokia karta, kuri supranta miško svarbą, kaip jį sodinti ir puoselėti, miškininkams telieka džiaugtis, kad auga ne tik miškai žmonėms, bet ir žmonės miškams...
Už miško sodinimo akcijos organizavimą ir medžiotojų vaišes esame dėkingi Alytaus urėdijos urėdui Vytautui Zeleniui ir jo šauniai vyriškai komandai.

 Vyto Zubricko fotoreportažas:

Kviečiame mokytis

Video siužetai

Poilsis Dauguose

160Daugai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144