Spausdinti
Peržiūros: 282

Rugsėjis žengė vėl naują žingsnį, dovanojo gražią ir prasmingą šventę, kasmet pasikartojančią ir kaskart vis kitokią... Naujų mokslo metų pradžia - naujo patyrimo šventė. Po vasaros atostogų susitiko bendramoksliai: klasiokai ir kursiokai, per atostogas pailsėję jų mokytojai.

                             Mokyklos pedagogus ir mokinius gražios šventės proga sveikino direktorius Valentas Pakalniškis, kuris bendruomenei linkėjo sveikatos, stiprybės ir atsidavimo kilniems darbams, mokiniams - sėkmingai pildyti pažinimo knygą ruošiantis savarankiškam gyvenimui. Vienuoliktoko, nutarusio kartu su vidurinio ugdymo programa įgyti ir automobilių mechaniko specialybę, tėtis Arūnas Pinkevičius džiaugėsi sūnaus pasirinkimu ir palinkėjo visiems, kad naujieji mokslo metai nušvistų optimistinėmis spalvomis, nepritrūktų konstruktyvių susitarimų ir įstabių akimirkų. Trečiakursis mokinys Edvardas Venckūnas, besimokantis pagal automobilių mechaniko modulinę mokymo programą, draugams palinkėjo paties sėkmingiausio mokslo metų starto, o mokytojams - ištvermės kasdienybėje, kūrybiškumo, kantrybės...

                             Vienas kitam ištiesę ranką pasižadėjome kiekvieną dieną ieškoti savęs, augti, tobulėti... ir  nuskubėjome į klases, pradėjome pirmąją pamoką.