VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

LST EN ISO 9001:2015

ISO-9001

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

VšĮ Daugų TVM partnerio teisėmis daugiau nei dvejus metus dalyvavo Alytaus PRC vykdytame projekte „Profesinio mokymo kokybės užtikrinimas Pietų Lietuvos regione". Projekto tikslas – gerinti profesinio mokymo kokybę Alytaus apskrities profesinio mokymo įstaigose.


Įgyvendinant projektą, vadovaujantis LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimais, mokykloje sukurta ir aprašyta procedūromis bei kitais reikalaujamais dokumentais Kokybės vadybos sistema. Parengti ir patvirtinti Viešosios įstaigos Daugų technologijos ir verslo mokyklos Kokybės vadybos sistemos dokumentai: Kokybės vadovas, Kokybės politika, Kokybės programa, Procesų žemėlapis, procesų analizės anketos ir kt. Paskirti už procesus atsakingi asmenys. Atliktas auditas, vadovybinė vertinamoji analizė.
Vertinimą atliko ir Kvalifikacijos ir profesinio mokymo plėtros centro deleguota ekspertų komisija, kuri pripažino, kad mokykloje sukurta ir įdiegta Kokybės vadybos sistema.
2014 m. sausio mėn. UAB sertifikavimo centro „Sertika" auditoriai, vadovaujami audito vadovo Ramūno Lebedžio, Viešojoje įstaigoje Daugų technologijos ir verslo mokykloje atliko išorinį auditą. Buvo vertinami visi procesai: valdymo (vadovybės įsipareigojimai, kokybės politika ir tikslai, planavimas, atsakomybė, įgaliojimai ir ryšiai, vadovybinė vertinamoji analizė, vidaus auditas, nuolatinis gerinimas, korekciniai ir prevenciniai veiksmai ir kt.), pagrindinių veiklų (orientavimasis į klientą, su produktu susijusių reikalavimų nustatymas, ryšiai su klientu, projektavimas, gamyba, paslaugų teikimas ir valdymas, kliento turtas, produkto monitoringas ir matavimas, neatitiktinio produkto valdymas ir kt.) ir palaikomieji (išteklių vadyba, žmogiškieji ištekliai, kompetencija, mokymas ir suvokimas, infrastruktūra, darbo aplinka, pirkimas, dokumentų ir įrašų valdymas ir kt.).
2014 m. sausio 24 d. UAB sertifikavimo centro „Sertika" sprendimu Viešajai įstaigai Daugų technologijos ir verslo mokyklai išduotas KOKYBĖS SERTIFIKATAS, liudijantis, kad mokykloje sukurta, įdiegta ir palaikoma Kokybės vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.
Sertifikavimo sritis:
Profesinis mokymas.
Bendrasis ugdymas.
Neformalusis švietimas.

KOKYBĖS SERTIFIKATAS 2014 m. vasario 24 d. mokyklai iškilmingai įteiktas Alytaus PRC projekto „Profesinio mokymo kokybės užtikrinimas Pietų Lietuvos regione" baigiamosios konferencijos metu.
Mokykloje įdiegta Kokybės vadybos sistema yra orientuota į kliento (mokinio ir darbdavio) poreikius. Sistemos esmė – gebėjimas nuolat teikti paslaugas, atitinkančias kliento ir atitinkamų įstatymų ir teisės aktų reikalavimus.
Mokyklos bendruomenė yra įsitikinusi, kad sistemos įdiegimas ir tolesnis jos tobulinimas užtikrins profesinio mokymo patrauklumą ir kokybiškumą.

sertifikatas

L. e. direktoriaus pavaduotojos ugdymui pareigas, Vadovybės atstovė kokybei
Ona Aleksandravičienė

Kviečiame mokytis

IKT koordinatoriaus informacija

 

Video siužetai

Poilsis Dauguose

160Daugai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144