VIRTUALI MOKYMOSI APLINKA

 

Tvarkaraščiai

pamokos
 

Pamokų laikas

Pirmadienį-penktadienį
I. 8.00–8:45
II. 8:55–9:40
III. 9:50–10:35
IV. 10:45–11:30
Pietų pertrauka 11:30-12:10
V. 12.10–12:55
VI. 13:05–13:50
VII. 14:00–14:45
VIII. 14:55–15:40

Kontaktai

VšĮ Daugų technologijos ir verslo mokykla

Ežero g. 30, LT-64137

Daugai, Alytaus r.

Tel. / faksas (8 315) 72 790

El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Įstaigos kodas 190961010

Teisinė forma: viešoji įstaiga

Lietuvos Respublikos

Lietuvos Respublikos juridinių asmenų registras

 

Skaitiklis

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Su dideliu jauduliu, nežinomybe ir atsakomybe sulaukėme 2020 m. rugpjūčio 21 d., kai siaučiant pasaulinei pandemijai pasiryžome įvykdyti tai, ką planavome - visus sukvietėme į Viešosios įstaigos Daugų technologijos ir verslo mokyklos šventę bei absolventų susitikimą „90 metų draugystės“. Mokykla užvertė 90-tąjį gyvavimo metų knygos puslapį... Gyvavimo metų knygos puslapiuose sugulė spalvinga istorija, kuri liudija apie mokyklos statuso kitimą, reformas, nuoskaudas ir pakilimus. Įdėjome visą širdį, kad rugpjūčio 21-ąją dieną parodytumėme, kad kiekvienas iš Jūsų mums yra be galo svarbus, mylimas ir visada laukiamas ten, kur užsimezgė Jūsų ir mūsų draugystė. Daugų Dievo apvaizdos bažnyčioje meldėmės už visus esamus, buvusius

ir jau iškeliavusius mūsų bendruomenės narius. Susirinkę mokyklos kieme grožėjomės šventine aplinka, kurią puošė Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos mokytojų kvinteto muzikinis kūrinys, buvusių absolvenčių  Ilonos Zapolskienės ir Sigitos Pauliukaitienės, armonikieriaus Stasio Jundos muzikinės programos. Virtualius sveikinimus siuntė LR Seimo nariai Laurynas Kasčiūnas ir Liudas Jonaitis. Nuoširdžiausius sveikinimus ir palinkėjimus atsiuntė buvęs ilgametis direktorius Petras Rocevičius. Šventėje dalyvavę Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė sveikindami įteikė padėkas ir atminimo dovanėles direktoriui Valentui Pakalniškiui, bendrojo ugdymo skyriaus vedėjai Tomai Anušauskaitei, technologijų ir verslo profesinio mokymo skyriaus vedėjai Ritai Sevelevičienei, mokytojoms Danguolei Veličkienei ir Eglei Volungevičienei, bendrabučio auklėtojai Linai Svirksienei, laborantui Gintarui Raudoniui. Mūsų nepamiršo ir buvęs mokyklos direktorius Vytautas Zubras, kuris pristatė savo direktoriavimo laikmečio mokyklos istoriją. Džiaugiamės, kad mus pasveikinti atvyko įstaigos tarybos pirmininkė Eirida Daukšienė, Daugų seniūnė Irma Kašėtienė, Daugų Vlado Mirono gimnazijos direktorius Almantas Jakimavičius, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos direktorė Ina Budrienė, ilgamečiai įstaigos kaimynai Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojai. Originalų sveikinimą išsakė ir dovanų įteikė „Skywatch“ teleskopą UAB „Lantelis“ direktorius Modestas Tamutis, kuris linkėjo, kad būtume dar labiau technologiškai modernūs ir pamatytume tai, ko reikia jaunam kolektyvui ir kas juos nuves į šviesią ateitį.  Šventės dalyviai vaikščiojo po pasikeitusią ir išgražėjusią mokyklą, absolventai galėjo save išvysti vinječių parodoje „Istorija – tai Jūs...“, galbūt surasti savo ranka net 1971 m. rašytą ir išsaugotą užrašą ant durų, pamatyti mokinių technologinių darbų parodą, pasigrožėti „Netradicinio meno“ sukurtais paveikslais ar paliesti bareljefinės floristikos gaminius. Šventinį vakarą vainikavo Vytauto Šiškausko koncertas, o dangaus tamsoje nušvito įvairiaspalvis fejerverkas.

Direktorius Valentas Pakalniškis apgailestauja, kad galbūt ne kiekvienas buvo pakalbintas ir apdovanotas dėmesiu. Tikrai kiekvienas iš Jūsų esate mūsų širdyse.

Ačiū kiekvienam šventės dalyviui už buvimą kartu, už Jūsų laimingas akis, nuoširdžias šypsenas ir išsakytus gražius žodžius. Įsitikinome – pasirinkdami šventės pavadinimą nė trupučio nesuklydome – per tuos 90 metų užsimezgė daugybė tvirtų draugysčių.

Dėkojame šventės draugams, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo: Alytaus rajono savivaldybei, Alytaus rajono savivaldybės kultūros centrui, Alytaus rajono meno ir sporto mokyklai, Alytaus rajono savivaldybės Punios seniūnijai, UAB „Jundos stalių gaminiai“, proginių suknelių salonui „Sintija“, Mikalavo bendruomenei „Šilaičiai“,fotografei Auksei Čyžiūtei. Ačiū kiekvienam darbuotojui už atliktus darbus, ačiū kiekvienam žmogui, prisidėjusiam rengiant šventę. Ačiū už Jūsų draugystę. Toliau laukia nauji darbai, nauji iššūkiai, siekiai...

Daugiau šventinių akimirkų galite rasti mokyklos facebook paskyroje adresu https://www.facebook.com/DauguTVM/

Šventės koordinatorė Toma Anušauskaitė

Projektai

IKT koordinatoriaus informacija

Video siužetai

AIKOS

logo02

Paslaugos teikėjas

Litnet Logo

Facebook profilis

FB f Logo blue 144